A A A K K K
для людей з порушеннями зору
"Інклюзивно-ресурсний центр" Солотвинської селищної ради

Новини

Дата: від до Скинути

Корекційно-розвиткова робота

Корекційно-розвиткова робота — це комплекс заходів із системним психолого-педагогічим супроводом дітей з особливими освітніми потребами у процесі навчання, що спрямований на корекцію порушень шляхом розвитку пізнавальної діяльності, емоційно-вольової сфери, мовлення та особистості дитини

09:55 25.02.2025

Протягом тижня фахівці (консультанти) КУ

Протягом тижня фахівці (консультанти) КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Солотвинської селищної ради проводили комплексні психолого-педагогічні оцінки розвитку дітей, надавали консультативні та методичні рекомендації педагогічним працівникам, проводили корекційно-розвиткові заняття за графіком та консультували батьків.

13:16 24.02.2025

Комплексна психолого-педагогічна оцінка розвитку дитини з ООП

Фахівці (консультанти) ІРЦ продовжують проводити комплексні оцінки, у тому числі повторні, надавати психолого-педагогічні, корекційно-розвиткові послуги дітям з ООП. А також консультувати батьків, інших законних представників осіб з особливими освітніми потребами щодо особливостей їх  розвитку.

11:48 21.02.2025

ДОБРІ ПОРАДИ ВИХОВАТЕЛЯМ

 Як знизити стрес вихователю і заспокоїтись: 5 хвилин на себе   Вихователь сьогодні - це більше, ніж просто робота Щодня ви заходите в групу з посмішкою, навіть якщо не виспалися. Заспокоюєте дітей, коли їм страшно, обіймаєте, коли сумно, і підтримуєте, коли вони роблять перші кроки до чогось нового. Ви не просто проводите заняття - ви створюєте для них світ, у якому безпечно, навіть коли за вікном сирена. Вихователь під час війни - це супергерой без плаща. Той, хто присипає малюків під звуки повітряної тривоги. Хто пояснює, що таке добро, коли навколо так багато зла. Хто продовжує дарувати дитинство, навіть коли дорослим страшно. Але щоб тримати цей світ для дітей, важливо берегти і себе. Якщо відчуваєте, що сили закінчуються, нерви натягнуті, а всередині тільки втому - для вас кілька простих способів відновити спокій і рівновагу   1. Сядьте і просто нічого не робіть 3 хвилини: Закрийте очі, зробіть глибокий вдих і видих. Усе. Більше нічого не треба. Ці три хвилини - тільки ваші. Не думайте про роботу, не думайте, що «треба щось робити». Просто дозвольте собі цей момент тиші.  2. Обійміть себе: Так, справді. Обхопіть плечі руками, трохи похитайтеся вперед-назад, ніби заспокоюєте дитину. Це працює! Мозок сприймає це як сигнал: «Я в безпеці, мені добре».  3. Випийте теплого чаю або води: Але не поспіхом, не між справами. Візьміть чашку, зробіть ковток, відчуйте тепло. Якщо є можливість – закрийте очі й просто насолодіться цим моментом.  4. Відпустіть образ "ідеального вихователя": Ви не роботи, щоб завжди все встигати й бути на 100% спокійними. Дозвольте собі помилятися, забувати щось або робити трохи інакше, ніж було заплановано. Головне - ваш стан, а не ідеальна організація.  5. Поставте улюблену пісню і послухайте її 2 хвилини: Музика творить дива. Вона перезапускає настрій і допомагає переключитися. Якщо є можливість - навіть потанцюйте!  6. Відпустіть контроль хоча б на хвилинку: Якщо в групі все спокійно, дозвольте собі не думати про порядок, розклад, завдання. Просто побудьте в моменті. Подивіться, як діти граються, послухайте їхній сміх. Це нагадує, заради чого ви тут.  7. Дихайте глибше, ніж зазвичай: Глибокий вдих через ніс - повільний видих через рот. Ще раз. І ще раз. Це не магія, а фізіологія: такий ритм дихання сигналізує тілу, що можна розслабитися.  8. Запишіть три хороші речі, які сталися сьогодні: Маленька перемога, приємна фраза від дитини, смачна кава - все підходить. Це допоможе помітити хороше навіть у важкий день.  9. Закрийте очі й уявіть місце, де вам добре: Море? Ліс? Дім, де пахне пирогами? Уявіть, що ви там, відчуйте запахи, звуки. Це короткий відпочинок для мозку, який реально працює.  10. Проговоріть вголос: "Я роблю все, що можу. Я - молодець!" Бо це правда. Іноді просто треба почути це, навіть від себе.  Запам’ятайте головне: Ви важливі. Ви потрібні. І ви заслуговуєте на спокій і турботу не менше, ніж ті, про кого дбаєте.

13:32 20.02.2025

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень